Bilgi Edinme :+90 212 572 0034

İngilizce Özel Ders Merkezi

İngilizce Özel Ders Merkezi Programları

İngilizce Özel Ders Merkezi Programları İçeriği

1 –   İngilizce Özel ders Merkezi ( Bire bir – İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders Merkezi ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )rilen 

İngilizce özel ders merkezinde hem uygulanan hemde gerçekleştirilen İngilizce özel ders Merkezi  programları ile  , İngilizce  ile ilgili tüm eğitimleri bire bir alabilirsiniz. Sıfır olan yani hiç  bilmeyenlerden başlayarak Ielts ,Yds, Proficiency, Lys 5, Yökdil  ve belli bir seviyede olan ama bu seviyesini daha yukarılara taşımak isteyen her kes İngilizce özel ders Merkezinde  eğitim alabilir.

1 –   İngilizce Özel Ders Merkezi ( Bire bir – İngilizce Özel ders ) : İngilizce özel ders merkezinde bire bir İngilizce özel ders Merkezi programlarına katılan aday öğrenciler, bire bir ders aldıkları için, derslerin yapılacağı gün ve saatleri bizzat kendileri belirleme şansını yakalar. Bu şekilde aday öğrenci yaşamında her hangi bir değişikliğe gitmeksizin istediği gün ve saatlerde  İngilizce özel ders Merkezinde ders alarak bu konudaki gereksinimi giderir. İngilizce özel ders Merkezinde tüm dallarda, aday öğrencilere verilmesi gereken ders sayısı yani kaç ders alması gerektiği, adaylara uygulanan seviye sınavı sonuçlarına ve aday öğrencilerin dili  öğrenme amaçlarına göre düzenlenir ve belirlenir.

2 –   İngilizce Özel ders Merkezi ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )  : Yapılan son araştırmalar 4 kişi ile yapılan derslerde  bireysel derse çok yakın sonuçlarda verim alındığını gösterdiğinden, İngilizce özel ders merkezinde,  İngilizce özel ders grupları 4 kişiden oluşturulmuş ve  bire bir özel ders nitelik ve kalitesinde ders verilmektedir. Grup  ders programlarında, İngilizce özel ders Merkezinde grubu oluşturan öğrenci sayısı 4 kişi gibi  çok az sayıda aday öğrenciden meydana geldiği için, her tür  eğitimlerde,  hocalar aday öğrencilerle bire bir ilgilenebilme olanağı bulmaktadır. Ayrıca, gruplar küçük olduğunda, yapılan derslerde  aday öğrenciler, kalabalık gruplarla yapılan derslerde  pek bulunmayan “ soru sorma “ imkanını bu küçük gruplarda bulabilmektedir. İşte bu ve buna benzer avantajlar nedeni ile, grup şeklinde yapılan İngilizce özel ders Merkezi programları , bireysel bir nitelik ve kalite kazanmakta ve bire bir  özel ders eğitimine çok yakın sonuçlar alınabilmektedir.

İngilizce Özel Ders Merkezi Olarak Neden Biz


İngilizce özel ders merkezimizde hangi tür ders alırsanız alın eğitimleri, girdiğiniz dil  dalında uzmanlaşmış çok deneyimli hocalar verir. Bu hocalar kendi branşlarının uzmanıdır ve  “öğretmeyi bilen “ hocalardır.

Gerek grup şeklinde gerekse bire bir alınan İngilizce özel ders Merkezi programlarında  sadece genel İngilizce bilgisi verilmez. Şayet bir sınav söz konusu ise, girilecek o sınavın teknikleri ve taktikleri konusunda da eğitimler verilir ve bu şekilde sınava girecek olan aday  öğrencinin başarı kazanması kolaylaştırılır.

Diğer bazı kurumlarda var olan senet uygulaması bizde yoktur. İngilizce özel ders merkezinde  özel ders alan aday öğrenci ödemeleri taksitle yapar.

İngilizce özel ders merkezinde, bu dilin  her bölümü için ders verilir. İsteyen sadece speaking isteyen sadece writing dersi alabilir.  İngilizce özel ders Merkezinde  İelts sınavına katılmak üzere hazırlık yapan aday öğrenciler, ielts sınavının 4 modülünden de ayrı ayrı, eksik yanlarını giderecek bir biçimde özel ders alabilir.

Yds sınavına hazırlanmak için yds dersi almak isteyen aday öğrencilere, İngilizce özel ders merkezimizden  yds uzmanı gönderilir.

Lys 5  sınavına  üniversiteye girmek için katılmak zorunda olanlara en az bulundukları seviyede  çözdükleri soruları  % 20 oranında  arttırma garantisi ile  İngilizce özel ders merkezimizde ders verilir.

 

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim