Bilgi Edinme :+90 212 572 0034

İngilizce Özel Ders Küçükçekmece

İngilizce Özel Ders Programları Küçükçekmece
( YDS, IELTS, HAZIRLIK SINAVI, PROFICIENCY, LYS 5 )

İngilizce Özel Ders Küçükçekmece Programı

1 -   İngilizce Özel ders  Küçükçekmece ( Bireysel - İngilizce Özel ders )
2 -   İngilizce Özel ders - Küçükçekmece ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

GENEL İNGİLİZCE

1 -   İngilizce Özel ders  Küçükçekmece ( Birebir – Teke tek İngilizce Özel Ders ) : Bireysel  İngilizce Özel Ders programlarına katılan öğrencilere programın uygulanacağı gün ve saatler konusunda öğrencilere, gün ve saatleri seçme hakkı verilir. Bu şekilde öğrenciye bu konuda bir avantaj olarak öncelik hakkı tanınır. Öğrenci, bu hakkı istediği şekilde kullanır. Eğer katılan öğrencinin belli bir seviyesi varsa , öğrenciye seviye tespit sınavı yapılarak seviyesi belirlenir ve bulunduğu seviyeden ders başlatılır.

 2 -   İngilizce Özel ders - Küçükçekmece  (  4 kişilik Gruplarla Yapılan İngilizce Özel Ders ) : Grup şeklinde uygulanan  İngilizce Özel Ders programlarına katılan öğrencilere seviye belirleme sınavı yapılarak hangi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olduğu tespit edilir ve denk seviyede olan öğrencilerden 4 kişilik homojen gruplar oluşturulur. Bu 4 kişilik gruplarda yer alan öğrenciler, kalabalık bir grup dersinde yapamadıklarını yapabilir. Örneğin, anlamadığı yerleri istediği gibi hocaya sorabilir. Ayrıca,, grubun 4 kişiden oluşması, öğrencilere başka bir avantaj olarak yansır. Grup sayısı az olduğundan İngilizce hocası öğrencilerle tek tek ilgilenebilme imkanı bulur ve bu durum grup derslerinin bireysel  İngilizce Özel Ders özelliği kazanmasına neden olur.

IELTS

IELTS - ( Birebir – Teke tek  İngilizce Özel Ders ) : Bireysel bir biçimde uygulanan ielts İngilizce özel ders programlarına katılan ielts adaylarının derslerin işleneceği gün ve saatleri kendilerinin seçmesi gibi bir avantajı vardır. Bu konuda seçim hakkı adaya verilir. Adayların alacağı ders saysı konusunda yapılan işlem : Adaylar seviye tespit sınavına tabi tutulur ve elde edilen sonuçlara adayın sınavda almak istediği ielts puanını da katarak kaç ders verilmesi gerektiğini belirleriz.

IELTS - (  4 kişilik Gruplarla  İngilizce Özel Ders ) : Grup programlarına katılan ielts adaylarına seviye sınavı yapılarak denk seviyede olan adaylardan derslerin daha rahat izlenebilmesi amacı ile 4 kişilik gruplar oluşturulur. Grupların aday sayısının 4 kişiden oluşması adaylara pozitif yararlar sağlar. Örneğin, kalabalık gruplarda adaylar pek soru sorma şansı bulamaz grubun kalabalık olması nedeni ile. Oysa 4 kişilik gruplarda bu şansı rahatlıkla yakalayabilirler. Üstelik, az sayıdan oluşan bu gruplarda ielts hocaları adaylarla rahat rahat bire bir ilgilenebilir ve bu şekilde 4 kişiden oluşmasına rağmen dersler adeta bireysel ielts İngilizce özel ders niteliği kazanır.

 

YDS

YDS - Bireysel özel ders programlarında, yds adaylarına bir avantaj olarak derslerin yapılması gereken gün ve saatleri kendisinin bizzat yaşam tarzına göre belirleme hakkı verilir. Yds adayı bu şekilde kendi yaşam tarzına uyan gün ve saatleri seçebilir. Adaya verilmesi gereken ders saysı ise , adayın seviye belirleme sınavı sonuçlarına sınavda almak istediği yds puanı da katılarak belirlenir.

YDS - (  4 kişilik Gruplarla İngilizce Özel Ders ) : Grup şeklinde işlenen yds İngilizce ders programlarına katılan adaylara yapılan seviye belirleme sınavından sonra , denk yada olabildiğince bir birine yakın seviyedeki adaylardan 4 kişilik gruplar oluşturulur. Bu şekilde grup sayısının az olması nedeni ile adaylar bir takım avantajlara sahip olur. Mesela , rahatlıkla anlamadıkları yerlerle ilgili sorular sorabilirler. Oysa bunu kalabalık grup derslerinde gerçekleştiremezler. Ek olarak, hocalar az sayıda oluşan gruplardaki adaylarla rahatlıkla bireysel olarak ilgilenebilirler ve grup dersleri yds bireysel İngilizce özel ders şekline dönüşür.

 

LYS 5 

İngilizce Özel Ders KüçükçekmeceLYS 5 - ( Birebir – Teke tek İngilizce Özel Ders ) : Lys 5 üniversite sınavı bireysel İngilizce özel ders olarak uygulanır. Uygulanan bize özgü sınav teknikleri ve sınav taktikleri eğitimi ile,öğrencilerin daha önceki deneme sınavlarında aldıkları NET YANIT sayısı 10 - 15 arasında arttırılır.

PROFICIENCY

PROFICIENCY - ( Birebir – Teke tek İngilizce Özel Ders ) : Proficiency yani hazırlık atlama yada yeterlik sınavına öğrenciler bireysel İngilizce özel ders programları ile hazırlanır. Proficiency sınav özellikleri üniversiteden üniversiteye farklılıklar gösterdiğinden, her öğrenciye gireceği üniversitenin sınav formatına uygun olarak programlar uygulanır. Bu şekilde her öğrenci  sınavına gireceği üniversitenin proficiency sınavına göre eğitilir.

 

 

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim