Bilgi Edinme :+90 212 572 0034

İngilizce Özel Ders İstanbul

İngilizce Özel Ders İstanbul Programı

İngilizce Özel Ders İstanbul Programı İçeriği

1 –   İngilizce Özel ders  İstanbul ( Bire bir – İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders İstanbul ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

1 –   İngilizce Özel ders İstanbul ( Bire bir – İngilizce Özel ders ) : İstanbul özel ders platformunda,  dil  eğitimi ile ilgili her alanda  özel ders programları ile gereksinimi  hissedilen  dil eğitimi alınabilir. Bu eğitimler sadece genel İngilizce değildir aynı zamanda sıfırdan başlayarak akademik dil  hazırlık eğitimine kadar her dalda eğitim alınabilir. Bu tür birebir  özel ders programlarına katılan   katılımcılar, birebir eğitim aldıklarından kendilerine öncelik tanınır ve aday öğrenci eğitim alacağı gün ve saatleri kendi istediği şekilde düzenleyebilir. Çok dolu ve yoğun bir yaşam sürenler için bu inanılmaz bir fırsattır. Bu nedenle , aday öğrenci normal hayatında bir düzenleme yapmaksızın almak istediği İngilizce eğitimini alabilir.


2 –   İngilizce Özel ders İstanbul ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders ) :
4 kişilik gruplara katılarak her dalda birebir  özel ders kalitesinde  eğitim alabilirsiniz. Grup şeklinde yapılan  ders programlarında, eğitimin birebir eğitim kalitesinde olması için grubu oluşturan aday öğrenci sayısı 4 kişi ile sınırlandırılmıştır.Sayı az olunca eğitim sırasında aday öğrenciler istedikleri gibi soru sorabilme imkanına sahip olur ve ayrıca, özel ders programını grupta uygulayan eğitmenler gruptaki tüm öğrencilerle birebir ilgilenebilir. Bu durum grup şeklinde yapılan eğitimlere bireysel bir nitelik katar.

AMAÇ

İstanbul kentinde   dil eğitiminin  her alanında eksik olan kaliteli eğitim vermek konusunda söz sahibi olmak.


NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ ?

  • Genel İngilizcede hiç  bilmeyenden, akademik seviyede ki sınavlara hazırlık eğitimine kadar programlarda eğitim veren  hocalar eğitim verdikleri konularda uzmanlaşmış dil eğitimi vermeyi ve öğretmeyi gerçekten bilen eğitmenlerdir.
  • Ielts, Yds, Proficiency, Lys 5 gibi akademik sınavlara hazırlık programlarının uygulamasında yer alan aday öğrenciler, akademik sınavlarda yaşamsal öneme sahip kelime dağarcığını geliştiren ve bilinen kelime sayısını çoğaltan  özel alıştırmalar verilerek çalışmaları istenir ve yapılan çalışmalar çok yakından takip edilir. Çalışmayanlar ise uyarılar. Ayrıca, özel ders programlarının uygulama aşamasında aday öğrencilere zorunlu olmadıkça  genel dil bilgisinden daha çok sınav teknikleri ve sınav taktikleri  bilgileri aktarılır. Bu bilgiler sayesinde sınava katılanlar soruları hem doğru hemde daha hızlı yanıtlar.
  • Özel ders programında yer alan aday öğrencilere " senet " uygulaması yapılmaz ve ödemeler karşılıklı anlaşmalarla ve  eğitim alacak olan aday öğrencinin onayı da alınarak uygun taksitlerle alınır.

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim