Bilgi Edinme :+90 212 572 0034

İngilizce Özel Ders Başakşehir

 İngilizce Özel Ders Programları Başakşehir
( YDS, IELTS, HAZIRLIK SINAVI, PROFICIENCY, LYS 5 )

İngilizce Özel Ders Başakşehir Programı İçeriği

1 -   İngilizce Özel ders  Başakşehir ( Bireysel - İngilizce Özel ders )
2 -   İngilizce Özel ders -Başakşehir ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

 

GENEL İNGİLİZCE

GENEL İNGİLİZCE - ( Birebir – Teke tek  İngilizce Özel Ders  ) :  İngilizce Özel Ders Başakşehir  programlarından birine bireysel olarak  katılan öğrenci adaylarına, programa bireysel olarak katıldığı için, kendi yaşam tarzına uygun gün ve saatlerde dersleri işleme hakkı tanınır. Derslerin işleneceği gün ve saatleri seçme önceliği aday öğrenciye aittir. Belli bir seviyesi olan ve bu seviyenin üzerine çıkmak için  özel ders almak isteyen aday öğrencilere, ilk aşamada seviye tespit sınavı yapılarak seviyesi tayin edilir ve daha sonra, içinde olduğu seviyede dahil olmak üzere bulunduğu seviyeden başlayarak İngilizce Özel Ders Başakşehir   programı uygulanır.

GENEL İNGİLİZCE - (  4 kişilik Gruplarla  İngilizce Özel Ders  ) : Grup şeklinde icra edilen genel  İngilizce Özel Ders Başakşehir programlarına katılan aday öğrencilere, şayet belli bir  düzeye sahiplerse, seviye tespit sınavı yapılarak, seviyeleri bir birine yakın en azında denk olan öğrencilerden gruplar oluşturulur. Grupların 4 kişi sınırlandırılması, öğrenci adaylarına pozitif etki sağlanması içindir. Zira, az sayıda öğrenciden oluşan gruplarda, öğrenci adayları kalabalık gruplarda elde edemedikleri avantajlara sahip olur. Seviyeleri denk olduğundan, hiç bir öğrenci diğerinden çekinmeden anlamadığı konularla ilgili sorular sorabilir. Ayrıca, grup sayısı az olduğundan gruptaki tüm öğrenci adayları ile bireysel olarak ayrı ayrı ilgilenebilir. Bu şekilde grup şeklinde uygulanan genel İngilizce Özel Ders Başakşehir  programları, bireysel özel ders karakteri kazanır.

 

YDS

YDS - ( Birebir – Teke tek  Yds  Özel Ders ) : Bireysel  özel ders programlarının uygulamasında, bireysel ders alan aday öğrenciler, istedikleri gibi kendi hayat tarzlarına uyan gün ve saatlerde ders yapma hakkına sahip olur. Bu şekilde yaşamından her hangi bir taviz vermeksizin istediği gün ve saatlerde özel ders alabilir. Bireysel özel ders programlarına katılan adaylarda en büyük sorun, aday öğrenciye kaç ders verilmesi gerektiği konusunda ki doğru tespit yapılmasıdır. Bu nedenle, bu tespiti yapmak amacı ile aday öğrencilere seviye tespit sınavı yapılır ve adayın   seviyesi ölçülür. Daha sonra  adayın sınavda almak istediği  puanı da düşünülerek verilmesi gerekli olan ders sayısı tespiti yapılır ve program başlatılır .

YDS -  (  4 kişilik Gruplarla  Yds  Özel Ders  ) : Grup eğitimlerinde gruplar , aday öğrencilerin pozitif etkilenmesi amacı ile 4 kişiden oluşturulur. Bundan gaye, grup sayısı az olduğunda hocalar aday öğrencilerle teker teker ilgilenebilir ve grup dersi bireysel özel ders karakteri kazanır. Ayrıca, yapılan seviye tespit sınavı aracılığı ile adayların aynı seviyede yada denk seviyede olanlarından gruplar düzenlenir ki buradaki gaye, aday öğrencilerin kalabalık grup derslerinde pek fırsat bulamadıkları, anlamadıkları yerlerle ilgili soru sorma şansını yakalamalarıdır. Bu tutum , grup özel ders programlarının bireysel özel ders biçimine dönüşmesini sağlar

IELTS

IELTS - ( Birebir – Teke tek  Ielts Özel Ders  ) : Sınava hazırlık amacı ile iştirak edilen  özel ders programları, bireysel ders alan aday öğrenciye , derslerin yapılacağı gün ve saatler konusunda serbest seçim hakkı tanır. Bireysel özel ders alan öğrenci, kendi yaşam koşullarına yada eğitim alıyorsa kendi günlük programlarına en uygun gün ve saatleri serbestçe seçebilir. Bu konuda öncelik aday öğrenciye aittir. Kaç ders alınması gerektiği konusundaki karar ; aday öğrenciye yapılan seviye sınavından elde ettiği sonuca ve sınavda almak istediği puana göre değişir. Bu olgular göz önüne alınarak verilmesi gereken ders sayısı tayin edilir.

IELTS - (  4 kişilik Gruplarla  Ielts Özel Ders  ) : Grup şeklinde icra edilen  ders programlarına iştirak eden aday öğrencilere, seviye belirleme sınavı uygulanarak aynı yada en azından denk seviyede olan aday öğrencilerden 4 kişilik gruplar oluşturulur. Bu 4 kişilik gruplarda aday öğrenciler istedikleri gibi anlamadıkları konularla ilgili olarak sorular sorabildikleri gibi,  uzmanlar da her öğrenci ile teke tek ilgilenebilir. Bu olanaklar, öğrencilere pozitif bir etki olarak döner . Zira bu olanaklar kalabalık grup derslerinde pek elde edilemeyen imkanlardır. Ayrıca grup sayısının az olması nedeni ile    grup  ders programları adeta bireyse İngilizce özel ders biçimine dönüşür.

 

PROFICIENCY

PROFICIENCY - ( Birebir – Teke tek  Proficiency Özel Ders ) : Üniversitelerin hazırlık sınıflarının bitiminde final sınavı olarak uygulanan bu sınav, ayrıca hazırlık sınıfı okumak istemeyen öğrencilere muafiyet sınavı adı altında  üniversiteler tarafından yapılır. Proficiency sınavına ,her üniversitenin uyguladığı sınav formatına uygun bir biçimde , öğrenciler garantili hazırlanır.

LYS 5

LYS 5 - ( Birebir – Teke tek  Lys 5 Özel Ders  ) : Üniversiteye dil sınavı ile giren öğrenciler için hazırlanmış sınava öğrenciler tarafımızdan özel hazırlanmış sınav teknikleri ve  sınav taktikleri eğitimi verilerek hazırlanır . Özel yöntemlerle sınava hazırlanan öğrencilere deneme sınavlarında elde ettikleri NET YANIT sayısını en az 10- 15 adet arasında arttırmayı garanti ederiz.

İngilizce Özel Ders Başakşehir

 

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim