Bilgi Edinme :+90 212 572 0034

İngilizce Özel Ders Bakırköy

İNGİLİZCE ÖZEL DERS BAKIRKÖY PROGRAMI

İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMLARI
( YDS, IELTS, PROFICIENCY, HAZIRLIK SINAVI, LYS 5 )

1 –   İngilizce Özel ders Bakırköy  ( Bire bir  İngilizce Özel ders )
2 –   İngilizce Özel ders Bakırköy ( 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

İngilizce özel ders Bakırköy  departmanlarındaki  İngilizce özel ders Bakırköy panellerinde organize edilen ve İngilizce özel ders Bakırköy kategorisinde düzenlenen etkinlikler kapsamında,  İngilizce özel ders Bakırköy programlarına katılmak isteyen tüm aday  öğrencilere, her alanda yararlı olabilmek amacı ile hazırız. Çok geniş bir yelpazede eğitim verilen kurumda İngilizce derslerinin  tüm inceliklerini ve ustalığımızı sergiliyoruz. 30 yıllık bir birikimle eğitim almak isteyenlere yardım etmekte kararlıyız. İngilizce özel ders Bakırköy programı ile bu bilgi birikimini sizlerle birlikte hayata geçirmek ve  İngilizce özel ders Bakırköy programlarında İngilizce bilen yeni insanlar yetiştirmek tek hedefimiz.

1 - İNGİLİZCE ÖZEL DERS BAKIRKÖY ( BİREYSEL İNGİLİZCE ÖZEL DERS ):  İngilizce özel ders Bakırköy  kampüsünde birebir İngilizce özel ders Bakırköy seminerlerinde yer almak isteyen ve İngilizce özel ders Bakırköy programına katılan aday öğrencilere, bireysel ders aldıklarından ötürü İngilizce özel ders Bakırköy programlarının uygulanacağı gün ve saatleri belirleme önceliği verilir. Böylece, ders  almak isteyen aday öğrenci özel yaşamında hiçbir aksaklık yaşamadan gereksinimi olan İngilizce dersi alır.

İngilizce özel ders Bakırköy etkinliklerinde teke tek  İngilizce özel ders almak isteyen aday öğrencilere kaç ders verilmesi gerektiği, yapılan seviye sınav sonuçlarından elde edilen bilgilere ve aday öğrencinin İngilizce özel ders Bakırköy programında almak istediği eğitime göre belirlenir.

2 - İNGİLİZCE ÖZEL DERS BAKIRKÖY 4 KİŞİLİK GRUPLARLA YAPILAN İNGİLİZCE ÖZEL DERS ) : İngilizce özel ders Bakırköy departmanlarında gerçekleştirilen  İngilizce özel ders Bakırköy programlarına katılmak  isteyen adaylara seviyeleri hemen, hemen aynı ya da denk olan aday öğrencilerden oluşturulan 4 kişilik gruplarda yer alarak İngilizcenin her dalında birebir özel ders kalitesine çok yakın ders  alabilirsiniz.

İngilizce özel ders Bakırköy
 seminerlerinde organize edilen İngilizce özel ders Bakırköy programlarında grupların 4 öğrenciden oluşturulmasının nedeni, birebir özel ders kalite ve özelliğini yakalamak amacına yöneliktir. Bu şekilde, grupta yer alan aday öğrenciler eğitim sürecinde grubun sayısı az olduğundan İngilizce özel ders Bakırköy seanslarında İngilizce özel ders özelliklerinden yararlanarak kaliteli bir İngilizce eğitimi alma imkanına sahip olur.

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim