Bilgi Edinme :+90 212 572 0034

İngilizce Özel Ders Bakırköy

İNGİLİZCE ÖZEL DERS BAKIRKÖY HAKKINDA BİLGİ
( YDS, IELTS, PROFICIENCY, HAZIRLIK SINAVI, LYS 5 )

İngilizce Özel Ders Bakırköy Programı

 1 -  İngilizce Özel Ders Bakırköy ( Birebir İngilizce Özel Ders )
2 - İngilizce Özel Ders  Bakırköy ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Özel Ders )

İngilizce özel ders  Bakırköy platformunda gerçekleştirilen İngilizce özel ders Bakırköy  kapsamındaki   Yds, Ielts, Proficiency, Hazırlık Sınavı, Lys 5 gibi akademik sınavları için ve hiç bilmeyenlere İngilizce özel ders Bakırköy programları mevcuttur ve bu programlar 2 türlü uygulanır. Bakırköy semtinde  İngilizce eğitiminde bir devrim yaratıldı. İngilizce özel ders Bakırköy programları bireysel ve grup şeklinde uygulanarak İngilizce'nin her alanına İngilizce özel ders Bakırköy isimli  çağdaş yöntem ve sistemlerle, kişiye özgü, kişinin karakterine ve anlama kapasitesine bağlı olarak verilmeye başlandı.

İngilizce özel ders Bakırköy eğitim merkezindeki İngilizce özel ders  Bakırköy departmanlarında uygulanan İngilizce özel dersler içinde,   bu şekilde özellikle her hangi bir akademik sınavda yüksek " score " elde etmek zorunda olan aday öğrenciler amaçlarına daha rahat ve daha güvenle ulaşmaya başladı. İngilizce özel ders Bakırköy programlarında bu yöntemle sağlanan başarı diğer aday öğrencilere örnek olarak eğitim sisteminde daha farklı ve değişik uygulamalar başlattık

1 - İNGİLİZCE ÖZEL DERS  BAKIRKÖY (BİREBİR İNGİLİZCE ÖZEL DERS ):  İngilizce özel ders Bakırköy   seminerlerinde tertip edilen  İngilizce özel ders Bakırköy seminerleri bünyesinde, birebir olarak İngilizcenin her dalında ders almak isteyen aday öğrencilere İngilizce özel ders Bakırköy programlarının uygulanacağı günleri ve saatleri belirleme imtiyazı verilir. Böylece, aday öğrenci günlük yaşamında şayet çalışıyor yada okula gidiyorsa hiç bir değişim yapmadan ihtiyacı olan İngilizce dersi alabilir. Adaylara İngilizce özel ders Bakırköy öğretilerinde kaç ders eğitim verilmesi gerektiği ise, adayın İngilizce de ulaşmak istediği düzey veya sınavda almak zorunda olduğu nota göre, İngilizce seviye sınavından elde edilen bulgulara bakılarak tarafımızdan belirlenir. Bu aşamadan sonra İngilizce özel ders  Bakırköy öğretilerinde öğrenciye verilmesi gereken ders sayısı kadar eğitim verilerek hazırlanır.

2 - İNGİLİZCE ÖZEL DERS  BAKIRKÖY (4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla  İNGİLİZCE ÖZEL DERS) : İngilizce özel ders Bakırköy   etkinliklerinde düzenlenen İngilizce özel ders Bakırköy için verilen öğretilerde,  İngilizce seviyeleri olabildiğince bir birine yakın yada denk olan aday öğrencilerden 4 kişilik homojen gruplar oluşturulur. Bu gruplara katılarak da her dalda birebir ders kalitesinde ve aynı özelliklerde İngilizce dersi  alabilirsiniz. Grup şeklinde verilen  İngilizce özel ders Bakırköy programları da  bireysel ders kalitesine çok yakındır.

Aslında, İngilizce özel ders  Bakırköy  kampüsünde hazırlanan İngilizce özel ders  Bakırköy ile ilgili uygulamalarda,  bu kaliteyi sağlamak ve bozmamak için grubu oluşturan öğrenci sayısı 4 kişide sabitlenmiştir. Böylece, eğitim sürecinde aday öğrenci, kalabalık gruplarda pek mümkün olmayan soru sorabilme şansına kavuşur ve anlamadığı yada bilmediği bir konu hakkında soru sorabilir. Üstelik , sayı az olduğundan dersleri  veren İngilizce öğretmeni de istediği gibi öğrencileri ile birebir ilgilenebilir ve bu özellikler de grup şeklinde yapılan İngilizce özel ders Bakırköy programına birebir ders niteliği katar.


BAKIRKÖY İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMLARINDA NEDEN BİZ

  • İngilizce özel ders  Bakırköy sınıflarımızda tatbik edilen  İngilizce özel ders Bakırköy hakkında ki eğitimlerde,  genel İngilizceden akademik seviyedeki sınavlara hazırlık derslerine kadar eğitim veren hocalar eğitim verdikleri alanda çok deneyimli ve uzmanlık mertebesine ulaşmış hocalardır.
  • İngilizce özel ders  Bakırköy  kategorisinde uygulanmakta olan İngilizce özel ders Bakırköy ile ilgili çalışmalarda, İngilizce özel ders Bakırköy programlarının her türüne eğitim almak amacı ile katılan aday öğrencilere " SENET "  yapılmaz. Ödemeler bir takvime bağlanarak yapılır.
  • İngilizce özel ders  Bakırköy bölümlerimizde her tür ders alan öğrenci için hazırlanan eğitimlerde,  İngilizce akademik sınavlara katılmak için hazırlık dersi  alan öğrencilere, girecekleri sınavın çözüm teknikleri ve taktikleri konusunda İngilizce özel ders  Bakırköy programlarında ders verilerek sınavda başarılı olmaları güvence altına alınır aday öğrenci sınavda soruları hem doğru hemde daha hızlı yanıtlayarak başarı kazanır.
  • İngilizce özel ders Bakırköy programları merkezindeki İngilizce özel ders  Bakırköy de yapılan organizasyonlarda İngilizce özel dersler içinde,  kelime dağarcığını geliştirme ve geliştirme konusunda özel önlemler alınarak ders  alan öğrencilerin bu konuda da gelişmeleri sağlanır.

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim