Bilgi Edinme :+90 212 572 0034

İngilizce Özel Ders Bahçelievler

İngilizce Özel Ders Bahçelievler
( YDS , IELTS , PROFICIENCY , HAZIRLIK SINAVI , LYS 5 )

İngilizce Özel Ders Bahçelievler Programı

1 -   Bahçelievler İngilizce Özel ders ( Bireysel - İngilizce Özel ders )
2 -   Bahçelievler İngilizce Özel ders - 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

Bahçelievler İngilizce özel ders, programları tüm çağdaş yöntem ve sistemler kullanılarak 2 şekilde gerçekleştirilir. Bu programların gerçekleştirilmesinde " İngilizce öğretmeyi bilen " İngilizce öğretmenleri görev yapar. Bu nedenle tüm akademik sınavlara hazırlık programlarını da içeren eğitimlere güvenle katılabilir ve gereksinim duyduğunuz alanda eğitim alabilirsiniz.

 

Bahçelievler Bireysel -  İngilizce Özel Ders  : Bireysel  İngilizce Özel Ders  programlarına katılmak için istekli olan özellikle yds, ielts, lys 5,  proficiency gibi akademik sınavlar için hazırlanan aday öğrencilere, programlara iştirak etmek istedikleri istedikleri gün ve saatlerde kolaylık sağlanır ve onların istediği gün ve saatlerde dersler gerçekleştirilir. Bu şekilde aday öğrenci istediği gün ve saatlerde kendi hayat tarzında  her hangi bir değişiklik meydana gelmeden programlara katılabilir. Akademik sınavlara hazırlık programlarına iştirak eden aday öğrencilere uygulanması gereken ders sayısı tarafımızdan yapılan İngilizce seviye tespit sınavının neticelerine ve bu sınavlarda elde etmek istediği nota göre belirlenir ve uygulama aşamasına geçilir.

Bahçelievler 4 kişilik gruplarla  İngilizce Özel Ders  : Bu gruplardan  daha çok genel İngilizce ders programlarına katılmak isteyen kişiler faydalanabilir. Aday öğrenciler sıfırdan başlayarak en yüksek seviye olan advanced düzeyine kadar  getirilir. Belli bir seviyesi olan vede bulunduğu seviyeden itibaren seviye yükseltmek gayesi ile eğitim almak isteyen aday öğrencilere bu olanak sağlanır . Grupların 4 kişi ile kısıtlanmış olması  tamamen eğitim alan öğrencinin avantajınadır. Zira, yapılan bilimsel araştırmalar eğitim amaçlı grup şeklinde ders almak isteyen aday öğrencilerin toplam sayısının 4 kişi olması  grup derslerinde en yüksek verimin alınması için en  uygun sayıdır.

İngilizce Özel Ders BahçelievlerAvantaj 1 : Grup sayısı 4 kişi gibi az bir sayıdan oluştuğu için eğitim veren hocalar tüm öğrencilerle teker teker alakadar olarak en yüksek verimin elde edilmesini sağlar.
Avantaj 2 : İngilizce seviyeleri aynı yada en azından denk olan bu gruplarda eğitim alan aday öğrenciler istedikleri gibi anlamadıkları bir konu hakkında soru  sorabilir ve ikinci bir açıklama isteyebilir.

 

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim