Bilgi Edinme :+90 212 572 0034

İngilizce Özel Ders

İNGİLİZCE ÖZEL DERS PROGRAMI

İngilizce Özel Ders program İçeriği

1 -   İngilizce Özel ders ( Bireysel - İngilizce Özel ders )
2 -   İngilizce Özel ders - 4 kişilik gruplarla yapılan  İngilizce Özel ders )

 

İngilizce özel ders, programları ile İngilizceyi en doğru , iyi , kaliteli  ve en hızlı öğrenmenin yolu, 4 kişilik sınıflarda size özel öğretmenle gereksinim duyduğunuz  kadar ders alıp öğrendiklerinizin pratiğini yapabilmektir. Bu yöntemle, mesleğinizle ilgili kelimeler ve deyimler öğrenerek ,  kendinizi yetersiz hissettiğiniz hususlarda da özgürce  sorular  sorarak ve pratik yaparak İngilizce  eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. İngilizce Özel derste hata yapmakta da, anladığınız zaman “bu konuyu bir an önce geçelim ve hızlanalım ” demekte de karar sizin.

 İngilizce Özel ders, kalıplara girmeden sizin uygun olduğunuz günlerde ve saatlerde öğrenci ve öğretmen iletişimini en üst düzeyde belirleyerek  İngilizce öğrenmek demektir. İngilizce Özel ders 16 kişilik sınıflarda uygulanan kur sistemine göre %60 zaman tasarrufu demektir. İngilizce Akademik Eğitim 1 kur İngilizce öğreniminiz 52 ders saatinde inanılmaz bir hızla tamamlanır . İngilizce Özel ders'ler VIP düzeyindedir . Tüm ikramlar ücretsiz vede kuruma aittir. İngilizce Akademik Eğitim  de size özgü ve size yönelik  İngilizce Özel ders inanılmaz indirimli ve tahmin edemeyeceğiniz kadar ekonomiktir

 

Bu günlerde gerçekten eksikliğini hissettiğiniz İngilizce  öğrenme isteğinizi bizimle giderebilirsiniz . Bu isteğinizi gidermek ve de  İngilizceyi siz de çok çabuk öğrenmek istiyorsanız İngilizce Akademik Eğitim in ücretsiz 2 saatlik özel ders tanıtımından faydalanın . İngilizce Akademik Eğitim de 15 ders gününde özel ders ile 1 kur tamamlanmakta ve öğrendikleriniz  kullanılabilir vede uygulanabilir hale getirilmektedir.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

İngilizce Özel Ders♥ KESİN ÖĞRETİYORUZ VE BAŞARIYA TAŞIYORUZ! Diğerlerinden çok farklı yapı ve karakterdeyiz.. "Parayı al gerisini düşünme" mantığında asla olmadık ve de olmayacağız. Her öğrencimiz bizim için çok kıymetli, her öğrencimizin İngilizce düzeyini yakından izleriz ve gereken desteği sağlar elimizi üzerinden eksik etmeyiz.

♥ Eğitimde ciddiyet en temel prensibimizdir. Asla gevşemeyiz . Asla tamam biz olduk demeyiz. Sürekli başarıya taşıyan yolları ve yenilikleri araştırırız. Durmayız .  Hep koşarız.çağdaş olmak ideallerimizin temel taşıdır. En son yenilikleri araştırır bulur ve yararlı olanları sistemimize taşır öğrencilerimize uygularız.

♥ Her şeyi bir kenara bırakalım , biz bir aileyiz, samimi ve içteniz. Sayfalarca misyonumuz yok, tek kelimelik misyona sahibiz "Sizin memnun olmanız ". Başarıyı getiren koşulları çok çok iyi biliyoruz... Samimiyet ve güven!

♥ Bu günde geçti. Yarın ne yapacağız demeyiz. Düzenli bir biçimde doğruları araştırır bulur ve bu doğrulardan uyguladığımız eğitim sisteminde yararlanırız. Eğitimde süreklilik esastır. İngilizce özel ders sisteminden yararlanabilmek için dünyadaki uygulamaları takip ederiZ, Yararlı bulduklarımızı İngilizce özel ders ile ilgili eğitim sisteminde uygularız. Yeniliklerin de sonuçlarını izleriz. Yararlı olanlar kalır zararlı olanları atarız.

♥ Biz İngilizce özel ders sistemini uygulamada Türkiyeli değiliz, dünyalıyız. Asla boş vermeyiz. Sürekli   ciddi ve onurluyuz. Yaptıklarımızla ve yetiştirdiklerimizle gurur duymak isteriz. Bu nedenle sürekli diken üstündeyiz. Ne yaparsak " en iyi olur " araştırması içinde ve karakterindeyiz.

♥ Olumsuzluklar bizi yıldırmaz. Yolumuzdan ala koyamaz. Rekabete açığız. En iyi olanlarla yada en iyi olduklarını varsayan ve ileri sürenlerle rekabet etmeye her zaman hazırız.

♥ Çağdaş dünya İngilizce eğitiminde ne yapıyorsa izleriz ve uygulamaya çalışırız. Yararlı olanlarını alır zararlı olanlarını atarız.Uyguladığımız yöntemle varız. Yöntemimizi uygularken öğrenci ile birlikte yaşar aynı heyecanı duyarız. Öğrenenin sevincini öğrenmekte zorluk çekenlerin endişesini onlarla paylaşırız. İşte biz buyuz.
♥ Bu yorucu ve meşakkatli yolculukta yanımızda yer alanlar en büyük dostumuzdur. Onların en büyük destekçisi biziz. Yol arkadaşlığımızı çok seveceksiniz. Sizi asla yarı yolda bırakmayız." Nerede trak orada bırak " sözü bizim için söylenmiş bir tekerleme değildir tam aksine " nerede trak orada tamirat ve yola devam "" bizim için söylenmiş bir tekerleme olabilir.

♥ Bizi bilenlere sorun. Acımayın en ağır eleştirilere açığız ama eğer eleştirebilecek bir şey bulabilirseniz. Eski öğrencilerimiz en büyük varlığımız. Yetiştirdiğimiz çocuklar bizim en büyük kanıtımız eğitimdeki büyüklüğümüzün. İnsan olarak küçüğüz ama eğitimci olarak çok büyüğüz.

İngilizce Özel Ders
MUTLU SON

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim