Bilgi Edinme :+90 212 572 0034

İngilizce Kursu

İNGİLİZCE KURSU PROGRAMI  İSTANBUL / BAKIRKÖY
( YDS, IELTS, PROFICIENCY, İNGİLİZCE HAZIRLIK )

İngilizce Kursu Program İçeriği

1 - İngilizce Kursu ( Birebir Özel İngilizce Kursu )
2 - İngilizce Kursu ( 4 Kişiden Oluşturulan gruplarla İngilizce Kursu )

1 - İNGİLİZCE KURSU ( BİREBİR ÖZEL İNGİLİZCE KURSU ): Kurs programını , birebir özel alanlar, aldıkları kursun türü ne olursa olsun, genel İngilizce yada akademik sınavlardan birine hazırlık şeklinde olması dahil, her birebir özel kurs alan aday öğrenci ders alacağı gün ve saatleri kendi belirler. Bu şekilde, ders alan aday öğrencinin yaşamında bir değişiklik olmaz. Hem ders alır hemde hayatına devam eder. Kaç ders alacağı aday öğrencinin öğrenmek istediği dilin  türüne bağlı olarak değişir.

2 - İNGİLİZCE KURSU ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İNGİLİZCE KURSU ) : Seviyeleri bir birine çok yakın aday öğrencilerden seçilen 4 kişi ile gruplar oluşturulur ve bu gruplara, bire bir özel ders özelliklerinde ders verilir. Bunun nedeni, grubu oluşturan aday öğrenci sayısının 4 kişi gibi eğitim için ideal bir rakam oluşundan kaynaklanır. Bu gruplarda aday öğrenciler, ders sırasında, kalabalık gruplarda pek bulamadıkları soru sorma gibi bir imkana kavuşur. Anlamadığı bir konu ile karşılaşan öğrenci, rahatlıkla soru sorabilir.Ayrıca, dersi, veren hoca da her bir öğrenci ile teker, tekeri ilgilenir ve dersin verimi artar. Olumlu sonuçlar elde edilir.

İNGİLİZCE KURSU için NEDEN BİZ SEÇMELİSİNİZ

 • Bizim ilk seçilme nedenimiz, öğrencilere " SENET "  yapmayışımız olabilir.  Ödemeler, ders alan öğrencinin maddi durumu düşünülerek, onun istekleri doğrultusunda düzenlenir ve taksitle alınır.
 • Kurslar, diğer kurumlarda ki gibi klasik , herkesin bildiği bir biçimde değildir. Eğitim için 4 kitap kullanılır. Öğrenci kursa bizim önerdiğimiz 4 kitapla gelir gider.
 • Eğitimi veren öğretmenler, dil öğretme konusunda çok deneyimli ve kalıcı  İngilizcenin nasıl öğretilmesi gerektiğini bilen kaliteli eğitmenlerdir.
 • Programlarda, kelime dağarcığı konusunda çok titiz davranılır ve çok sayıda kelime öğrenilmesi için özel alıştırmalar verilir ve bu çalışmalar çok yakından takip edilir . Çalışmayan öğrenci uyarılır.


AKADEMİK SINAVLARA HAZIRLIK KURSLARI

 • Ielts, Yds,  Hazırlık Atlama sınavı, Proficiency Sınavı, Lys 5 gibi akademik sınavlara öğrenci hazırlanır. Akademik sınavlara hazırlık kursları, birebir özel ders biçiminde alınabileceği gibi 4 kişiden oluşturulan , seviyeleri denk, homojen gruplara katılarak da eğitim alınabilir.
 • Akademik sınavlar için hazırlanan aday öğrencilere, sınav bilgileri dışında, sınavda soruları doğru ve hızlı yanıtlamalarını büyük oranda etkileyen ve başarılı olmalarına olanak sağlayan, " sınav çözüm teknikleri eğitimi de" verilir.
 • Ielts sınavı için hazırlık eğitimi almak isteyen adaylar,  tüm bir programa katılabilecekleri gibi, sadece eksik buldukları bir yanları için de ders alabilir.
 • Lys 5 sınavına katılan aday öğrencilerin, çözdükleri " NET SORU SAYISI " en az 10-15 tane arttırılır.
 • Proficiency sınavı hazırlık için ders almak isteyen ve 3-4 kişi olan arkadaş gruplarına indirim uygulanır.
 • Dilde belli bir seviyeye ulaşmış ama yeterli bulmayan ve seviyesini yükselmek amacı ile ders almak isteyen aday öğrencilerin seviyeleri istenilen düzeye getirilir.
 • Seviyesi sıfır olan ve Yds sınavına hazırlanmak isteyen aday öğrenciler, özel yöntemler kullanılarak  sınava hazırlanır.

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim