Bilgi Edinme :+90 212 572 0034

İngilizce Dil Kursu

İNGİLİZCE DİL KURSU PROGRAMI

İngilizce Dil Kursu Programı İçeriği

1 - İngilizce Dil Kursu ( Birebir Özel İngilizce Dil Kursu )
2 - İngilizce Dil Kursu ( 4 Kişi ile  İngilizce Dil Kursu )

Genel İngilizce Dil Kursu modern,  en son yenilik ve çağdaş teknikler kullanılarak verilir. Genel dil kurslarında öğrenciler İnteraktif bir yöntemle eğitilirler yani öğretmenden daha çok öğrencinin konuştuğu bir yöntem. Gruplar en fazla 4 (dört) öğrenciden oluştuğu için bu yöntemde öğrenci derse daha fazla katılır ve daha fazla yararlanır. Bu şekilde daha etkin ve hızlı gelişen öğrenci derslere katılımdan dolayı duyduğu kendine düven duygusunu  derslerine de yansıtır devamsızlık azalır ve kısa bir zaman diliminde gelişir.

İngilizce dil kursu:
Ielts, Toefl, Proficiency, Yds,  Hazırlık Atlama, Lys 5, Tıpdil  gibi akademik seviyelerdeki sınavlara hazırlanan öğrencilere seviyelerine göre sınav teknikleri öğretildiği gibi seviyesi düşük olanlara da özel yöntemler uygulanarak  İngilizce Dil Kursu ile bu sınavlara hazırlanır. Elbette ki özel yöntem derken yıllarını bu derslerde öğrenci yetiştirmeye adamış çok deneyimli öğretmenlerimizin bu işe katkılarını göz ardı edemeyiz.

İngilizce Dil Kursu:
İlköğretim seviyesinde olan öğrenciler için 4. sınıftan başlayarak 8. sınıfa kadar  verilen dersler,  öğrencilere sadece okullardaki gramer yapılarını öğretmekle kalmaz aynı zamanda onlara konuşma konusunda da katkı yaparak bu konuda İngilizce Dil Kursunda  gelişimleri sağlanır.. İlköğretim öğrencilerine 2 (iki) türlü ders Programı uygulanır.
1 -  Sadece okul derslerini takip ederek onlara dil  derslerinden iyi not almalarını sağlayan
2 - Okul derslerine paralel ama aynı zamanda konuşma,yazma ve dinlediğini anlamaya yönelik dil kursları.

İngilizce Dil Kursu:
Okulların yabancı dil sınıfında ve bölümlerinde eğitim gören ve yabancı dil sınavından sınava girecek olan öğrenciler için  hazırlanmış  İngilizce Dil Kursu Üniversite yabancı dil sınavında yapılan değişikliklerle oldukça farklılaşan bu sınava öğrenciler,  sınavın teknik ve taktik konularında da eğitim alarak  öğretilerek hazırlanır.

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim