Bilgi Edinme :+90 212 572 0034

İngilizce Dersleri

İNGİLİZCE DERSLERİ PROGRAMI

İngilizce Dersleri Program İçeriği

1 -  İngilizce Dersleri ( Bireysel  Özel İngilizce Dersleri )
2 -  İngilizce Dersleri  ( 4 kişilik gruplarda yapılan -Özel İngilizce Dersleri )

1 -  İngilizce Dersleri ( Bireysel - Özel İngilizce Dersleri ) : İngilizce dersleri, bireysel olarak hangi tür de  alınırsa alınsın , aday öğrencilere derslerin yapılacağı günler ve saatler konusunda bir imtiyaz verilir ve aday öğrenci istediği gün ve saatlerde kendi yaşam düzenlerini bozmaksızın programlara katılarak  İngilizce Dersleri alabilir. Alınacak olan İngilizce derslerinin gün ve saatlerini aday öğrenci belirler ve programa katılır.

2 -  İngilizce Dersleri  ( 4 kişilik gruplarda yapılan - Özel İngilizce Dersleri ) : Gruplar şeklinde uygulanan İngilizce Dersleri programına katılan aday öğrencilere, seviye sınavı yapılır ve seviye sınavından sonraki aşamada seviyeleri eş yada en azından denk olan aday öğrencilerden oluşturulan homojen gruplarda İngilizce dersleri uygulanır.

İngilizce ielts dersleri : İngilizce ielts dersleri programlarına bireysel olarak iştirak eden aday öğrencilere, ders programlarının işlenmesi konusunda öncelik verilir ve aday öğrenci arzu ettiği gün ve saatlerde İngilizce ielts programlarına katılabilir. Ayrıca, 4 kişilik gruplarla icra edilen ielts İngilizce dersleri eğitimine de iştirak edilebilir. Bu gruplarda yer alan aday öğrenciler seviye sınavı sonuçlarına göre denk seviyedeki aday öğrencilerdir. Böylece İngilizce ielts dersleri programlarına eğitim açısından  bir kalite kazandırılır.


İngilizce Yds Dersleri :
Yds ( Yabancı dil seviye belirleme sınavı ) sınavına hazırlanmak isteyen adayla, bireysel olarak İngilizce yds programlarına  katıldıklarında dersleri uygulanacağı gün ve saatleri istedikleri gibi seçme hakkına sahip olur. Dört kişi ile gerçekleştirilen grup İngilizce yds dersleri programına katılmak isteyen adaylara yapılan seviye sınavından sonra kendisi ile denk seviyede olan diğer aday öğrencilerle bir grup oluşturulur ve programlar başlatılır.

İngilizce Proficiency dersleri : İngilizce proficiency dersleri bireysel özel ders olarak uygulanır. Aday öğrenciler istedikleri gün ve saatlerde ders alabilirler. Bu programların uygulamasında grup derslerine yer verilmez zira , ülkemizde her üniversite kendi bünyesine uygun bir sınav formatı uyguladığından proficiency sınavlarında belli bir format yoktur her üniversiteye göre değişir bu nedenle grup kurmak çok zordur. Bu ancak aynı üniversiteden  aday öğrencilerin bir araya gelmesi ve grup dersi istemesi ile mümkün olur. Aday öğrenciler eğitim alacakları üniversitenin sınav formatına göre özel olarak hazırlanır.

İngilizce Lys 5 Dersleri : İngilizce lys 5 dersleri programına bireysel olarak katılan ve özel ders alan aday öğrenciler kendi yaşam tarzlarına uygun bir biçimde ve düzenlerini bozmadan ,gün ve saatleri belirleyerek ders alabilirler. 4 kişilik homojen gruplara katılarak eğitim alınabilir.

AMAÇ 

Her dalda kaliteli bir İngilizce eğitimi vermek ve İngilizce eğitimde oluşan kalite sorununa bir çözüm getirebilmek.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

İngilizce Dersleri♠ İngilizcenin her dalında, genel İngilizceden akademik seviyedeki sınavlara hazırlık programlarına kadar olan aşamalarda görev alan hocalar , konularında yıllarca eğitim vermiş ve bu konuda uzmanlaşmış her şeyden önemlisi İngilizce öğretmeyi bilen deneyimli hocalardır.

♠ Grup şeklinde verilen İngilizcenin her dalında ki eğitim , grupların eğitim için en ideal sayı olan 4 kişi ile sınırlandırılması sonucu kalite kazanmıştır.  Sayı az olduğundan grup şeklinde uygulanan eğitimlerde hocalar grubu oluşturan aday öğrencilerle bire bir ilgilenebilmekte ve dersler bireysel özel ders kalitesine ulaşmaktadır. Ayrıca , grup derslerine katılan aday öğrenciler , kalabalık gruplarda sahip olamadıkları imkanlara kavuşmaktadır. Örneğin,  kalabalık gruplarda pek bulamadıkları  soru sorma imkanını bu sayıca az olan gruplarda rahatlıkla bulabilmektedirler.

♠ İngilizcenin özellikle akademik seviyede verilen İngilizce derslerinde ve akademik sınavlara hazırlıkta aday öğrencilere bu sınavlarda kendilerine gerekli olan gramer bilgisi beraberinde, sınavda sorulan soruları daha hızlı ve daha doğru yanıtlamalarına katkı sağlayacak olan sınav teknikleri ve sınav taktikleri eğitimi de verilmektedir.

♠ İngilizce eğitim sadece gramer bilgisi demek değildir. Kesinlikle İngilizce öğrenenlerin bol sayıda kelime bilmeleri gerekir. Özellikle akademik sınavlara hazırlanan aday öğrencilerin akademik seviyede bildikleri kelime sayısı yaşamsaldır. Ne kadar çok kelime bilinirse İngilizce o kadar rahat kullanılır ve rahat konuşulur. Bu nedenle, İngilizce derslerinde aday öğrencilere kelimelerle ilgili özel çalışmalar verilir ve bunları çalışıp çalışmadıkları yakından izlenir.

 

 

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim