Bilgi Edinme :+90 212 572 0034

İngilizce Dersleri

İngilizce Dersleri Programı

İngilizce Dersleri Programının Kapsamı Ve İçeriği

 İngilizce dersleri alarak rahat ve samimi bir ortamda İngilizcenizi geliştirmek istiyorsunuz ama bir zamanlar okulda bir ders kitabını takip ederek ve sıkıcı çalışmalar yapmak istediğiniz gibi öğrenmek istemiyor musunuz? Doğru yere geldiniz. İngilizce Akademik Eğitim'de   İngilizce öğrenmeye benzersiz bir yaklaşım sunuyoruz 2000'den beri İstanbul'da  kaliteli İngilizce dersleri sunuyoruz. Öğretmenlerimiz deneyimli ana dili İngilizce olan konuşanlardır ve yenilikçi yöntemimiz konuşma ve düzeltmeye dayanmaktadır.

Konuş, Konuş, Konuş

İngilizce'de makul bir seviyeniz var, ancak İngilizce konuşma sırasında kendinizi net ve kesin bir şekilde ifade etmekte zorluk çekiyor musunuz? İngilizce konuşma atölyelerimiz konuşulan İngilizcenizi geliştirmeye odaklanmıştır.

Sadece Bir Saniye!

Sadece İngilizce sohbet etmek değil. İngilizce konuşma atölyelerimiz, konuşma İngilizcesinde akıcı konuşmanıza yardımcı olmayı amaçlayan bir konuşmadır. Dil bilgisi ve kelime bilginizi de geliştireceksiniz. .

İngilizce Akademik Eğitim tamamen bununla ilgili.

İngilizce öğrenmenin (aslında tüm öğrenmenin) ilginç olması ve dişçiye gitmek gibi acı verici bir gereklilik olmaması gerektiğine inanıyoruz. Hepsi bu kadar değil Metodumuz eğlenceli olsa da etkilidir. İngilizce Akademik Eğitim'de düzenli dersler almaya başlarsanız, İngilizce Akademik Eğitim yöntemiyle hızlı bir şekilde gelişeceksiniz

Merak ediyor olabilirsiniz ..

… Ne tartışıyoruz. Sizi ilgilendiren konuşma konularını buluyoruz: Konuşma sırasında tartışmada kullanabileceğiniz yeni kelimeler ve ifadeler buluyoruz.

Dil bilgisini seviyorum!

Dil bilgisi hatalarını düzeltiriz, dil bilgisini açıklarız ve ifadenizin bir sonraki seviyeye ulaşmasına yardımcı olacak yeni bir dil bilgisi noktası sunarız. Yenilikçi ve yaratıcı bir şekilde öğretilirse dil bilgisi bile ilginç olabilir.

En İyi Öğretmenler

İyi öğretmenler Öğrencileri nasıl motive edeceğini bilir. İyi öğretmenler içeriği bilir ve nasıl açıklayacağını bilir Tüm öğretmenlerimiz en az iki yıl deneyimli anadili konuşur. Sizi başarıya götürmek için  küçük bir özel ekip ile küçük bir okuluz.

Bugün öğrenmeye başlayın!

Diğer okulların aksine, İngilizce derslerimizi bugün almaya başlayabilirsiniz. Gündüz, akşam ve cumartesi, pazar günleri her gün derslerimiz var.

Hoşunuza gidecek başka bir şey…

… Uygun fiyatlarımız. Küçük gruplar, esnek tarifeler, anadili İngilizce olan öğretmenleri ve  İstanbul'un merkezinde bir okulu deneyimleyin. Fiyatlarımızın yüksek olmasını beklemeyin.

Onlar değil!

herhangi bir dil okulunda kaliteyle rekabet edebileceğimize inanıyoruz ve aynı zamanda fiyatlarımız çok rekabetçi.

Profil

İngilizce kurslarımız 18 yaş ve üstü yetişkinler içindir. Bunun ötesinde İngilizce Akademik Eğitim'de öğrenciler için bir profil yok. Yaş grubu 18'den 85'e kadardır. Öğrencilerimiz, ofis çalışanlarımız, iş adamlarımız ve kadınlarımız ve derslerimizi alan emekli insanlar var. Öğrenmek ve söylemek için  ilginç bir şey varsa o zaman bekliyoruz!

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim