Bilgi Edinme :+90 212 572 0034

Birebir Özel İngilizce Dersi Birebir

Birebir Özel İngilizce Dersi Programı

Birebir Özel İngilizce Dersi Programı İçeriği

1 - Birebir Özel İngilizce Dersi ( Teke tek Özel İngilizce Dersi )
2 - Birebir Özel İngilizce Dersi ( 4 Kişilik Gruplarla  Özel İngilizce Dersi )

1 –   Birebir Özel İngilizce Dersi Birebir  ( Teke tek  Özel İngilizce Dersi ) : Birebir özel İngilizce dersi  birebir şeklinde isimlendirilen programlara katılarak her türlü  ders alabilirsiniz. IELTS , YDS , PROFICIENCY , LYS 5 gibi akademik sınavlara hazırlık programlarına yada GENEL İNGİLİZCE DERSİ  programlarına katılarak  ders almanız mümkün. 25 yılın deneyimi , birikimi ve etkinliği eğitim aldığınız tüm İngilizce alanlarında sizi başarıya taşır. Birebir özel  İngilizce dersi birebir programları ile dilin  her branşında, her dalında ve her alanında özlenen başarıyı yakalama şansınız var. Şimdiye kadar yaşadığınız başarısızlıkları ve hayal kırıklıklarını size unutturuyoruz. İngilizce  öğrenmek için yurt dışına gitmek ve yıllarca orada kalarak  bir ton para harcamak zahmetinden sizi kurtarıyoruz. Burada Türkiye de yapıyoruz bunu. Daha önce binlerce öğrencimize yaptığımız gibi. Birebir İngilizce özel  dersi birebir programları ile sizi özlediğiniz hayallerinize kavuşturuyoruz. Biz bu  İngilizce eğitimini burada İstanbul da Türk hocalarla başarıyoruz. Artık İngilizce  öğrenmek yada akademik bir  İngilizce sınavında başarı sağlamak hayal yada rüya değil. Birebir özel İngilizce dersi  birebir programında kullandığımız özel yöntem ve materyallerle 25 yılın deneyimini birleştiriyoruz ve gelecek elinizde.

2 –   Birebir Özel İngilizce Dersi Birebir ( 4 kişilik gruplarla  Özel İngilizce Dersi ) : 4 kişilik gruplara katılarak Birebir İngilizce özel  dersi birebir   kalitesinde dilin  her alanında , dalında yada branşında eğitim veriyoruz. Birebir İngilizce özel dersi birebir kalitesini yakalamak ve kaliteli eğitimden taviz vermemek için grup sayısını 4 kişi ile sınırlandırıyoruz. Böylece hangi dalda  İngilizce eğitimi alırsanız alın, eğitimler sırasında rahatlıkla anlamadığınız bir konu hakkında soru sorabiliyorsunuz. Gruplar 4 kişi ile sınırlandırıldığından, eğitimi veren   İngilizce öğretmeni gruptaki her bir öğrenci ile teker teker ilgilenebiliyor. Bu şekilde hemen hemen birebir özel  İngilizce dersi birebir  kalitesine ulaşıyoruz. Denemeyin bu eğitimi yaşayın.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

  • Birebir İngilizce özel ders vermek , hele dili hiç olmayan yani sıfır olan birine bu dili öğretmek, aynı bebeğe yürümeyi yada konuşmayı öğretmek gibidir. Çünkü, hiç  İngilizce bilmeyen biri kişi boş  bir A 4 kağıdı gibidir. Onu hoca dolduracak, azmayı, telaffuzu, konuşmayı, cümle kurmayı , dinlediği bir şeyi anlamayı vs. gibi her şeyi hoca öğretecektir. Bu nedenle Birebir İngilizce özel ders vermek uzmanlık işidir. Çok büyük deneyim ve ustalık ve de dilin nasıl öğretileceğini bilmek gerekir : En zor eğitim tarzıdır dil  de. Bu sayılan özellikleri Türkiye de tek taşıyan hoca olmakla gurur duyuyorum.
  • İngilizce öğretmeni olmak bir marifet değildir. Üniversitenin ilgili bölümüne giden her kes mezun olduğunda  öğretmen yaftasını yani etiketini taşır. Okullara gider  İngilizce derste  verir ama İngilizce öğretmek ve o ünvanı taşımak zor bir iştir. Acaba, kafanızdaki bilgileri  İngilizce eğitimi alan öğrenciye aktarabiliyor ve kafasına sokarak öğrenebilmesini sağlıyor musunuz? Yani özetle, İngilizce  öğretmeyi biliyor musunuz ? Bunu yapabilirseniz ancak İngilizce   öğretmeni olabilirsiniz.Taşıdığınız etiketle değil. Biz etiket taşıyanlardan değiliz.
  • Bu dilin  her seviyesinde her alanında  eğitim verilir. Sadece hiç bilmeyenlere değil. Seviyesi olan ama bu seviyeyi yükseltmek isteyenlere, Ielts, Toefl, Yds, Lys 5, Proficiency gibi akademik  İngilizce sınavlarına hazırlananlara, garantili sınava hazırlık eğitimi verilir.
  • Genel İngilizce  kurslarına devam eden ve İngilizce  öğrenmek için uğraş veren bir çok insan görünür sokaklarda. Dikkat edilirse,  İngilizce kursuna giden bu insanların ellerinde sadece bir kitap görünür. Bu insanların bu hali çok üzücü bilmedikleri için. Demek ki ki bu ülkede bir tek kitapla  İngilizce öğretebilen kurum yada hoca var. Büyük bir başarı. Bunlar sihirbaz demektir. Saygı duyarım. Ama insanları kandırıyorsunuz. İngilizce öğrenen bir kişi bir tek kitapla bu işi çözemez. Bu sadece öğrenmek için gelenleri ve bu dilin ne olduğunu bilmeyenleri oyalamaktır. İngilizce bu şekilde öğretilmez ve öğrenmek için gelen de öğrenemez.

Gelemezseniz biz size geliyoruz. Her ders için size ulaşabilir ve kaliteli eğitimin tadını size tattırabiliriz.

 

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim