Bilgi Edinme :+90 212 572 0034

Bakırköy İngilizce Kursu

BAKIRKÖY İNGİLİZCE KURSU PROGRAMI

Bakırköy İngilizce Kursu Program İçeriği

1 - Bakırköy İngilizce Kursu  ( Birebir Özel İngilizce Kursu )
2 - Bakırköy İngilizce Kursu  ( 4 Kişilik Gruplarla  İngilizce Kursu )

Bakırköy ilçesinde İngilizce kursu olarak ilk akla gelen isim olmamız  İngilizce  kurs programlarının uygulama aşamasında sürekli kaliteyi amaç edinmesinden kaynaklanır.. Çağdaş, kaliteli ve  saygın bir  İngilizce kursu olmak için  çaba göstermek bizi yormaz tersine  eğitim  konusunda  bir numara olmanın yollarını aratır.

16 yıl önce Bakırköy de özel İngilizce kursu olarak açıldığımızda  kaliteli ve saygın bir İngilizce kursu olmak için yapılması gereken en önemli şeylerden birinin temelini atarak yola çıktık. Asla 4 öğrenciyi aşmayan  sınıflar oluşturan   özel İngilizce  kurs olma karar aldık. Bu kararı  16 yıldır  çocuklar için İngilizce  kursu , hiç bilmeyenlere ; sıfırdan başlayanlara İngilizce kursu , kurumlar’da hizmet içi eğitim amaçlı İngilizce kursu , okullar için takviye amaçlı İngilizce kursu , yetişkinlere İngilizce  kursu açtığımızda 4 (dört) kişilik sınıflar oluşturarak uyguladık . Çok sıkıştığımızda  tek kişilik özel  kurs açarak andımızdan dönmedik.

Her açtığımız özel  programlarda ticari hedeflere yönelik bir kurum olmaktan kaçarak daha çok  eğitim odaklı ve amaçlı düşündük . Aradan 16 yıl geçti artık saygın bir eğitim veren kurum sayılırız. . Referanslarımız da telefon numaraları ile birlikte yer alan isimler bizim gurur kaynağımız. Onlar nasıl bir İngilizce eğitimi verdiğimizi bilir ve ne kalitede bir  eğitim kurumu olduğumuzun kanıtı .

Şimdi yeni yılda yeni öğrencilerimizle  eğitimde aynı kalitede İngilizce kursları'mız sürecek . Yine saygın bir İngilizce kursu  olmanın savaşını vereceğiz.

No Comments Yet.

Leave a reply

web tasarim